reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM 22 Pro

108 MP kameralı yeri üretim General Mobile GM 22 Pro’nun fiyatı en düşük seviyede

General Mobile‘ın en güçlü akıllı telefonu olan General Mobile GM 22 Pro için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Piyasa satış fiyatı 4.999 TL olan model yapılan yeni bir indirimle şu anda 4.505 TL‘ye satılıyor. Bizim de incelemesini paylaştığımız telefon 108 megapiksel Samsung imzalı kamera sensörüyle göze çarpıyor.

Yerli üretim telefon modeli bu kamerasıyla serinin diğer modellerinden daha detaylı fotoğraflar çekebiliyor. Kamera aynı zamanda düşük ışıkta da iyi bir performans vadediyor. Telefonda 108 MP ana kamera haricinde 5 megapiksel, 2 megapiksel ve 2 megapiksel kameralar da mevcut. Telefonun ana kamerasıyla 4K video da kaydedebilebiliyor. Telefonun ön tarafında 16 megapiksellik kamera kullanılıyor. Pil kapasitesi 5.000 mAh olan telefonda 18 watt hızlı şarj özelliği bulunuyor. Telefon gücünü Helio G95 işlemcisinden ve 8 GB RAM’den alıyor. Telefonun depolama kapasitesi ise 128 GB. GM 22 Pro’nun depolama kapasitesi microSD kartlarla 256 GB’a kadar artırılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile GM 22 Pro ekran delikli tasarımla karşımıza çıkıyor

Yeni tasarımıyla karşımıza çıkan telefonda sınırsız ekran yer alıyor. Bir önceki modelde damla çentikli ekran yer alırken yeni modelde sınırsız ekrana geçiş yapılıyor. Bu sayede daha iyi bir ekran gövde oranı karşımıza çıkıyor. 6,78 inçlik IPS LCD ekranın yer aldığı telefonda kamera tarafında da yenilik göze çarpıyor.

GM 22 Pro

Huawei yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket