reklamı kapat

POPÜLER

ilk Rode kulaklık modeli

Mikrofonlarıyla ünlü Rode, ilk kulaklık modeli NTH-100 ile karşımızda

Hazırladığı mikrofon modelleriyle tanınan Rode, ilk kulaklık modeliyle karşımızda. Bu önemli ürün herkese hitap etmiyor.

Advertisement

İlk Rode kulaklık modeli herkese hitap etmiyor çünkü normal kullanım için hazırlanmış bir seçenek değil. Bu modelin oyuncuları hedefleme gibi bir amacı da bulunmuyor. Tam adı NTH-100 olan ürün, direkt olarak ses profesyonellerini odak noktasına alıyor. Bir referans kulaklığı olan NTH-100, işi gereği ses / müzik üreten, ses düzenlemeleri yapan kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış. Alanda spesifik olarak Sony MDR-7506, Sennheiser HD 280 Pro, Beyerdynamic DT 770 Pro ve Audio-Technica ATH-M50x gibi güçlü seçeneklerin karşısına çıktığı aktarılan model, doğru ses / müzik düzenlemeleri için olabilecek en doğal ve temiz sesi sunması için tasarlanmış.

Profesyonel çalışma ortamları göz önüne alınarak sağlam tasarlanan ilk Rode kulaklık modeli, çıkarılabilir bir kablo ile geliyor. Katlanamayan ancak bu durum çoğu profesyonel için çok da önemli olmayan kulaklık, deneme şansı elde edenlere göre oldukça konforlu bir seçenek konumunda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmaya göre son derece hassas frekans yanıtı sunan Rode NTH-100, prodüksiyon sürecinde dengeli bir ses alabileceği kulaklık arayanlar için güzel görünüyor. Peki fiyat? İleride Türkiye’de de satılacak modelin açıklanan yurt dışı fiyatı 150 dolar seviyesinde bulunuyor.

29 Mart Güncelleme: Modelin Türkiye’de satışı 3.400 TL fiyat etiketiyle birlikte başladı.

İlk Rode kulaklık yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca