reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM 22
General Mobile GM 22
General Mobile GM-22

Fiyat/performans odaklı General Mobile GM 22’nin fiyatı en düşük seviyede

GM 22 ailesinin bütçe dostu modeli General Mobile GM 22 için yeni bir indirim fırsatı var. Resmi satış fiyatı 2.699 TL olan model bir satış kanalında fiyatı 2.382 TL‘ye düştü.

Yeşil renkli model bu fiyata satılırken telefonun diğer renkleri de daha yüksek fiyatlara satılıyor. Damla çentik ekranla gelen telefon giriş seviyesine konumlanıyor.  Ekran tarafına bakıldığında modelde 1.600 x 720 piksel çözünürlüklü 6,52 inç ekran yer alıyor. İşlemci tarafında ise telefonda MediaTek’in Helio A25 işlemcisinin kullanıldığı görülüyor. Telefonda bu işlemciye 3 GB RAM eşlik ediyor. Telefonun depolama kapasitesi ise 32 GB. Pro modelinde Samsung imzalı 108 megapiksellik bir kamera yer alırken giriş seviyesine konumlanan GM 22’de 13 megapiksellik bir kamera kullanılıyor. Bu kamera 52 megapiksel süper piksel moduna destek veriyor. Bu sayede kullanıcılar daha detaylı fotoğraflar çekebiliyor. Telefonda 13 megapiksel, VGA ve VGA çözünürlüklü kameralar mevcut. Telefonun ön tarafında 8 megapiksel kamera yer alıyor. Pil kapasitesi 5.000 mAh olan telefon bu sayede uzun bir pil süresi vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile GM 22 uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Telefonda parmak izi sensörü cihazın arka kısmında bulunuyor. Pro modelinde parmak izi sensörü cihazın yan kısmında yer alıyor. Yüz tanıma özelliğine de sahip olan telefonda hızlı şarj özelliği ise mevcut değil. Telefonun detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın