reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile’dan “daha akıllı” telefonlar

General Mobile, piyasadaki akıllı telefonlara karşı “smarter phone” adını verdiği “daha akıllı” telefonlarını tanıttı. Sosyal medya içeriklerine erişebilen, profesyonel iş gereksinimlerini yerine getirebilen ve oyun, müzik gibi eğlence amaçlı özellikleri bünyesinde barındıran yeni nesil telefonların, piyasadaki diğer akıllı telefonlara kıyasla çok daha uygun fiyatlı olmalarıyla tüketicilerin ilgisini çekmesi amaçlıyor. Marka, yakın zaman içinde Android işletim sistemine sahip tabletlerle de piyasada olmayı planlıyor.
General Mobile - T3
Yeni telefonlardan ilki 2,8 inç büyüklüğünde dokunmatik ekrana sahip olan T3. 3,2 megapiksellik arka kamerası bulunan ve 3G görüşmeye imkan veren telefon, GetJar uygulama marketi üzerinden 5.000’in üzerinde oyun ve uygulamaya erişim sunuyor. 11,5 mm inceliğe sahip olan T3, kolay kullanımlı widget özelliğiyle Facebook ve Twitter gibi sosyal ağların rahatlıkla kontrol edilmesini sağlıyor. Telefonun bir diğer dikkat çeken özelliği ise şarkı dinlerken sallandığında çalan şarkıyı değiştirmesi. (Fiyat: 299 TL)
General Mobile - Q3
General Mobile’ın tanıttığı bir diğer telefon ise daha ziyade mesajlaşmayı ve sosyal ağlarda uzun zaman geçirmeyi sevenleri hedefliyor. QWERTY klavyeye ve 2,4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Q3; tek tuşla mesaj erişimi, kolay kullanılabilen menüsü ve metalik hatlara sahip tasarımıyla dikkat çekiyor. Telefonda 2 megapiksel kamera, Bluetooth ve FM radyo da bulunuyor. (Fiyat: 279 TL)
General Mobile - S3
General Mobile’ın yeni serideki son telefonu ise kayar kapaklı S3. 11,8 mm inceliğindeki metal gövde telefonu oldukça cazip bir görünüm veriyor. S3 ile e-postaların takibi de oldukça kolay. Dahili ayarlar sayesinde Gmail, Hotmail ve Yahoo gibi e-posta servislerine yalnızca kullanıcı adı ve şifre girmek suretiyle erişilebiliyor. Herhangi bir server, POP3 ayarı yapmak gerekmiyor. 2 megapiksel kamerası bulunan telefonla 3G görüntülü görüşme de yapılabiliyor. SRS AW HD özelliğiyle yüksek ses kalitesi sunan telefon, widget menüsü sayesinde Google Search, Facebook ve Twitter gibi uygulamalarla hayatı kolaylaştırıyor. (Fiyat: 329 TL)

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“General Mobile’dan “daha akıllı” telefonlar” için bir cevap

  1. Ozan dedi ki:

    Android’li telefonları 1 yıldır çıkartamadılar, bari bunlarla yetinin der gibi!
    Touch Stone, Cosmos, Cosmos 2 daha çıkamadan unutuldu…