reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM Watch
General Mobile GM Watch

General Mobile GM Watch için indirim fırsatı; işte akıllı saatin yeni fiyatı

GM 22 ailesi ile birlikte lanse edilen General Mobile GM Watch için indirim fırsatı geldi. Piyasadaki fiyatı 899 TL olan akıllı saat şu anda 828 TL‘ye satılıyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken modelde 240 x 240 piksel çözünürlüklü 1,28 inç TFT LCD dokunmatik ekran bulunuyor.

GM Watch piyasadaki diğer akıllı saatlerde olduğu gibi egzersiz takibi özelliğine sahip. Koşma, yürüme, bisiklet, futbol, basketbol ve daha bir çok egzersiz takibinde bulunabilen model kullanıcıların kalp ritimlerini de ölçebiliyor. 24 saat nabız ölçümü özelliğine destek veren akıllı saat kalori, uyku ve kandaki oksijen ölçümü gibi özelliklere de sahip. Kadın sağlığı takibi de yapabilen saatte nefes egzersizleri de mevcut. Müzik ve ses seviyesi kontrolü de sunan saatte uzaktan kumanda desteği de bulunuyor. Tek boyut seçeneğine sahip olan model hafif bir tasarıma sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile GM Watch suya dayanıklı mı?

Bluetooth 5.1 bağlantı desteğiyle mobil cihazlarla iletişim kurabilen modelde IP68 sertifikası yer alıyor. Saat bu sayede suya ve toza karşı dayanıklı. Pil kapasitesi 300 mAh olan akıllı saat tam dolu pille 10 güne varan bir pil ömrü sunuyor. Akıllı saatin detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
General Mobile

İlginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı