reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM Watch

Uygun fiyatlı General Mobile GM Watch akıllı saat için indirim kampanyası

General Mobile‘ın ilk akıllı saati General Mobile GM Watch için indirim fırsatı var. GM 22 ailesiyle birlikte lanse edilen saat siyah renkli bir gövdeye sahip. Akıllı saatteki kontrol dokunmatik ekran üzerinden sağlanıyor.

Saatte yukarıdan aşağıya kaydırma hareketi yapıldığında hızlı bir şekilde ayarlara ulaşılabilen bir alan yer alıyor. Bu kısımda parlaklık seviyesi, gece modu ve kilit ayarı yapılabiliyor. Ayrıca bu alan üzerinden pil seviyesi ve tarihle ilgili bilgilere de ulaşılabiliyor. Ana menüde sağa doğu kaydırma yapıldığında yakılan kalori ve atılan adım gibi bilgiler yer alıyor. Sağa doğru tekrar kaydırma işlemi yapıldığında akıllı saatte hızlıca kalp ritmi ölçülebiliyor. Uyku takibiyle ilgili bilgilere de sağa doğru kaydırmayla ulaşılabiliyor. Saatte sola doğru kaydırma yapıldığında da tüm belirttiğimiz özelliklere erişilebiliyor. GM Watch’ta aşağıdan yukarı doğru kaydırmada ise sağlık verileri, fiziksel egzersiz, nabız, kandaki oksijen, uyku, nefes eğitimi, bildirim, alarm, kronometre, zamanlayıcı, müzik kontrolü ve cep telefonumu bul gibi ayarlara ulaşmak mümkün. Ekrana iki kez dokunulduğunda akıllı saatin ekranı açılmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile GM Watch modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Ekranın açılması için saatin yanındaki tuşa basılması gerekiyor. Ekrana uzun dokunulduğunda ise saat arayüzleri açılıyor. Saatin bünyesinde 5 farklı saat arayüzü yer alıyor. Satış fiyatı 1.199 TL olan akıllı saat yapılan indirimle şu anda 939 TL‘ye satın alınabiliyor. Akıllı saatin detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
General Mobile GM Watch

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın