reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM Buddy

Çocuklara özel dahili kameralı akıllı saat; General Mobile GM Buddy incelemesi

General Mobile’ın çocuklara yönelik geliştirdiği ilk akıllı saat olma özelliğini taşıyan General Mobile GM Buddy, sesli ve görüntülü görüşme desteğiyle dikkat çekiyor. Akıllı saatin sunduğu yetenekleri mercek altına aldık.

General Mobile kısa bir süre önce GM 23 ailesinin iki yeni üyesini Türkiye’de satışa sunmuş, biz de bu modellerin sunduğu deneyimleri sizlere aktarmıştık. General Mobile, GM 23 ailesinin ardından bir sürpriz yapmış ve şirketin çocuklara yönelik geliştirdiği ilk akıllı saati tanıtmıştı.

General Mobile’ın test ememiz için bize gönderdiği akıllı saat daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz TCL Movetime MT42 modelinde olduğu gibi ebeveynlerin çocuklarını takip edebilmesini ve iletişim kurabilmesini sağlıyor. SIM kart desteğiyle gelen saat hem iOS hem de Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Ebevenylerin çocuklarıyla hem sesli hem de görüntülü görüşmelere imkan tanıyan saat Android 4.4 desteğiyle geliyor. GPS ve Wi-Fi gibi özelliklere destek veren saatin sunduğu deneyimden önce tasarımla incelemeye başlayalım.