reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM 6

General Mobile’dan yeni yıl hediyesi

General Mobile’dan yeni yıl sürprizi var. General Mobile, 2 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada tüm modellerinde 300 TL indirim uygulayacak. geçerli olacak. GM 5 899 TL’den 599 TL’ye, GM 6 1099 TL’den 799 TL’ye, GM 5 Plus ise 1.199 TL’den 899 TL’ye indirilen fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunulacak.

General Mobile’ın Android One programını kullanan ve güncel Android sürümlerini kullanıcılarla hızlıca ulaştırmasıyla büyük ilgi gören GM serisinin üyesi GM 6, gelişmiş teknik özellikleri ve yenilenmiş tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. MediaTek 6737T 64 bit işlemcinin bulunduğu telefonun 4 çekirdekli işlemcisinin 1.5 GHz Cortex A53 olduğu belirtiliyor. 3 GB RAM ile uygulama açılışlarında ve genel kullanımda yüksek hız sunan cihazın kapasitesi ise 32 GB. microSD kart aracılığıyla depolama alanını 128 GB’a kadar artırmak mümkün oluyor. Cat4 modem sayesinde 150 mbit hızında indirme ve 50 mbit hızında ise karşıya yükleme yapılabiliyor.

Android One kapsamında sunulan telefon: General Mobile GM 6

Dolby Audio sayesinde 5+1 ses deneyimi sunuluyor. Birçok telefonda FM radyo özelliğine yer verilmiyor ve bu durum sıkça eleştiriliyor. General Mobile GM 6’da ise FM radyo özelliğine yer veriliyor. Bu sayede kullanıcının interneti olmasa bile radyo dinlemesi mümkün oluyor. General Mobile GM 6’nın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video