reklamı kapat

POPÜLER

Ghost Recon: Wildlands kısa süreliğine ücretsiz

10 Ekim 2017

Geçtiğimiz bahar aylarında piyasaya çıkan ve kafa karıştıran yorumlar alan Ghost Recon: Wildlands oyununu bu hafta sonu ücretsiz olarak denemeyebilirsiniz.

LOG olarak bizim de nisan ayında inceleme fırsatı bulduğumuz Ghost Recon: Wildlands, Ubisoft tarafından oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Önce E3 2015’te gösterilen tanıtım videosu ile pek çok oyun severin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Fakat bu tanıtım videosunda yer alan ince detayların birçoğunun oyunun asıl haline yansımaması büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Kafa karıştıran incelemeler nedeniyle birçok oyuncu kararsız kalmıştı. Tom Clany’s oyun serisinin bir parçası olan Ghost Recon: Wildlands şimdi kısa süreliğine de olsa ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Ubisoft’un açıklamasına bakılırsa bu ücretsiz deneme süresi oyuna eklenen PVP arena modunu Ghost War’un çıkışı şerefine gerçekleştirilecek. Üstelik oyunu Xbox One, PlayStation 4 ve PC gibi farklı platformları tercih eden oyuncuların tamamı deneme fırsatına erişecek. Ghost Recon: Wildlands’in ücretsiz deneme süreci 12 Ekim – 15 Ekim tarihleriyle sınırlı olacak. Bunun yanında oyuna hafta sonu kampanyası boyunca yüzde 50 indirimle sahip olabileceksiniz.

Ghost Recon: Wildlands’ın Steam’deki güncel fiyatının 209 TL olduğunu da hatırlatalım. Ubisoft’un sunduğu ücretsiz deneme süresi oyunu alıp almama konusunda net bir karar vermenize vesile olabilir.