reklamı kapat

POPÜLER

Gibson ve Onkyo yüksek ses çözünürlüklü kulaklıklarını tanıttı

Gibson Innovations ailesinin önemli üyelerinden Onkyo, yüksek çözünürlüklü ses sunan yeni kulaklıklarını IFA 2015’te sergiledi. H500M ve H500BT isimli kulaklıklar üstün ses özellikleri ve ergonomik yapılarıyla dikkat çekiyor.

Onkyo H500M yüksek çözünürlüklü ses kulak üstü kulaklıklar, 7 Hz – 40 kHz frekans aralığında yüksek çözünürlüklü ses kalitesine sahip. Kulaklıkların akustik olarak kapalı mimarisi çevredeki gürültüyü engellerken sağlam alüminyum yapısı titreşimleri engelleyerek daha net ses sağlıyor. H500M entegre uzaktan kumanda ve mikrofon ile müzik akışını kontrol etmeye ve gelen çağrıları cevaplamaya da imkan tanıyor.

Bluetooth özellikli Onkyo H500BT kablosuz kullanıldığında 7 Hz – 23,5 kHz frekans aralığında, kablolu bağlantıyla kullanıldığında ise 7 Hz – 40 kHz frekans aralığında yüksek çözünürlüklü ses sağlıyor. H500BT, 40 mm optimize güçlü sürücüler ve dokunmatik kontrol panelleriyle müzik akışını kontrol etmeye ve gelen çağrıları eller serbest (hands free) cevaplamaya olanak tanıyor.

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle gelen kulaklıklardan H500M 180 euro, H500BT ise 200 euro fiyat etiketine sahip. Kulaklıklar kasım ayından itibaren Avrupa’da satışa sunulacak.