reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M22

Giriş seviyesi Samsung Galaxy M22 Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Samsung Galaxy M21 üzerine getirilen giriş seviyesi Samsung Galaxy M22 akıllı telefon modeli Türkiye’de satışa sunuldu.

Samsung Galaxy M22, Türkiye’de beyaz, siyah ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle, büyük bir satış kanalında 129 GB depolama için 3.099 TL‘den elde edilebilir hale geldi. Model Türkiye’de resmi Samsung Türkiye Garantili olarak raflara çıktı.

Hatırlamak adına model çok da sürpriz olmadığı üzere oldukça standart görünüyor. Sınıfına göre ince diyebileceğimiz çerçeveleri olan Galaxy M22, bir damla çentik kullanıyor. Yurt dışında da mavi, beyaz ve siyah renklerde satılan giriş seviyesi telefon, teknik olarak da büyük sürprizler taşımıyor.

Gücünü MediaTek Helio G80 işlemciden ve 4 GB RAM’den alan Galaxy M22‘nin arkasında 48 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik + 2 megapiksel makro olmak üzere dörtlü kamera sistemi bir araya geliyor.  Modelin önünde ise 13 megapiksellik bir kamera yer alıyor.

6,4 inç 720×1600 piksel 90 Hz Super AMOLED ekran üzerine kurulan Samsung Galaxy M22, 25W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil ile karşımıza çıkıyor. 3.5 mm kulaklık girişi olan telefon, NFC’ye de sahip ve USB-C portunu kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M22 sadece temel ihtiyaçlara odaklanıyor

Telefonun Avrupa’da 128 GB depolama (MicroSD var) için 240 euro gibi bir fiyat etiketiyle satılıyor. Türkiye’de vergiler ve güncel kur üzerinden ciddi bir darbe alan telefon, buna rağmen büyük bir satış potansiyeli oluşturuyor. Türkiye’de artık her geçen gün, amiral gemisi telefonlara fiyatları nedeniyle ulaşabilenler azalıyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir elektrikli bisiklet modeli