reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Note 11 Pro

Global Redmi Note 11 Pro için tasarım ortaya çıkarıldı

Xiaomi imzalı Redmi Note 11 serisinin global tanıtımı merak edilirken, global Redmi Note 11 Pro için tasarım ortaya çıkarıldı.

Advertisement

Uzun zaman önce Çin merkezli olarak lanse edilen Redmi Note 11 serisi, halen bilmeyenler için “Note 11, Note 11 Pro ve Note 11 Pro Plus” modellerinden oluşuyor. İşte bu modeller ile global pazarlar 26 Ocak 2022 tarihinde tanışıyor. Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz Note 11 serisi henüz Türkiye’de resmi olarak satılmıyor. Ancak 26 Ocak lansmanı sonrasında telefonların Türkiye macerası da yavaş yavaş başlayabilir.

Telefonları bugün gündeme getiren ise global Redmi Note 11 Pro için ortaya çıkan sayfada gördüğünüz tasarım oldu. Telefon ufak farklar haricinde Çin sürümünden çok da farklı değil. Bu elbette sürpriz olmuyor ve sızan görseller ile telefonun Çin dışında beyaz, siyah ve mavi renklerde satılacağı kesinleşmiş oluyor.

Köşeli kenarları ile şık görünen ve birçok benzerinden ince olan Note 11 Pro, bir ekran deliğine sahip ve ince sayılacak çerçeveler üzerine kuruluyor. Global sürümüyle gücünü MediaTek Dimensity 920 yerine Snapdragon 695 işlemciden alacağı iddia edilen telefon, henüz Çin dışında kaça satılacak bilinmiyor. Ancak bazı kaynaklar 250 euro Avrupa fiyatı iddia ediyor.

Note 11 Pro dışındaki diğer telefonların henüz tasarımları nasıl olacak bilinmiyor. Ancak onlarda da devasa bir fark kesinlikle beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti