reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei Sound Joy

Huawei Sound Joy Bluetooth hoparlör için 500 TL indirim yapıldı

Huawei Sound Joy Bluetooth hoparlör için 500 TL indirim yapıldı. Firma ürünü Türkiye’de kısa süre önce satışa sunmuştu.

Bluetooth hoparlör konusunda dünyanın en iyi çözümlerine imzasını atan Devialet ile Huawei’nin ortak ürünü Huawei Sound Joy Bluetooth hoparlör, Türkiye’de 2.699 TL’den satışa sunulmuştu. Ürün burada başlayan özel bir kampanya ile 500 TL ucuza yani 2.199 TL’ye satılmaya başlandı.

Genel olarak silindirik yapıda şık bir seçenek olan ürün, açıklamaya göre 26 saatlik bir kullanım getiriyor. Huawei Sound Joy Bluetooth hoparlör, her zaman taşınabilecek bir seçenek konumunda ve IP67 sertifikasıyla sudan etkilenmiyor. Ürünün rakipleri arasında en iddialı olduğu kısım ise ses kalitesi. Bir tam frekanslı hoparlör, bir tweeter ve iki pasif radyatörden oluşan model için Huawei Türkiye şunları aktarıyor:

“Sound Joy, sinyal ve akustik basınç çıkışını dengelemek için, Devialet SAM® teknolojisine ve 79 dBA @2 m Devialet 2 yönlü hoparlör sistemine sahiptir. Tam frekanslı hoparlörün güçlü bası ve tweeter sayesinde gelen eşsiz tiz sesler, müzik ziyafeti verdiği yerin her köşesinde duyulabilir.”

Bünyesinde 8.800 mAh pile yer alan ürün, bağlantıyı Bluetooh 5.2 üzerinden kuruyor ve firmanın akıllı ürünleriyle saniyeler içerisinde eşleştirilerek çalışmaya başlayabiliyor. Sesli asistan etkileşimi de sunan Huawei Sound Joy Bluetooth hoparlör, şirketin kendi geliştirdiği HarmonyOS işletim sistemini temele alıyor.

İlginizi Çekebilir: Renault tarafından hazırlanan uçan araç çalışması