reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Sound Joy

Devialet imzasıyla güçlü ve kaliteli ses performansı; Huawei Sound Joy incelemesi

Huawei Sound Joy, güçlü ses performansı, uzun pil ömrü ve kompakt tasarımıyla pazara yeni bir soluk getiriyor. Hoparlör hakkındaki detayları paylaşalım.

Huawei geçtiğimiz yıl silindir tasarımıyla dikkat çeken hoparlörü Huawei Sound‘u Türkiye’de satışa sunmuştu. Bizim de beğenimizi kazanan hoparlör siyah renkli parlak gövdesi ve sesi 360 derece yayabilme özelliğiyle bizden bu konuda tam not almıştı.

Akıllı telefonlarının kamerasında dünyaca ünlü Alman şirket Leica ile bir ortaklığı bulunan Huawei, ses konusunda rüştünü ispat etmiş Fransız şirket Devialet ile çalışmalar yürütüyor. Huawei ve Devialet’nin yolları ise 2019 yılında kesişmiş ve Huawei Devialet imzalı Sound X‘i pazara sunmuştu. Sound X ve Sound modelleri ev kullanımına hitap ederken Huawei’den kompakt bir kablosuz hoparlör bekleniyordu. Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunulan Huawei Sound Joy, tasarımı, ses performansı, uzun pil ömrü ve kompakt gövdesiyle öne çıkıyor. Kablosuz hoparlörün merak edilen noktalarını değerlendirelim.