reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Sound

Sesi 360 derece yayabilen göz alıcı hoparlör; Huawei Sound incelemesi

Sesi 360 derece yayabilen tasarımıyla dikkat çeken Huawei Sound, kompakt gövdede güçlü ses performansı arayanlara göz kırpıyor. Huawei Sound hakkında merak edilenler tüm detaylar mercek altında

Leica ile gerçekleştirdiği iş birliği neticesinde Huawei’nin üst segment akıllı telefonları piyasadaki en iyi kameralara sahip telefonlar olara öne çıkıyor.

Huawei iş birliklerini hız kesmeden devam ediyor. Huawei 2019 yılında Fransız ses şirketi Devialet ile bir iş birliğine gitmiş ve Huawei Sound X’i tanıtmıştı.

Huawei geçtiğimiz yılın ekim ayında da Sound X’ten daha kompakt bir boyutta olan Sound modelini görücüye çıkartmıştı. Hoparlörün tanıtılmasının ardından hoparlör Türkiye’de satışa sunuldu ve biz hoparlörü deneme fırsatı bulduk. Phantom hoparlörleriyle gönlümüzde taht kuran Devialet, elde ettiği ses birikimini Huawei’nin yeni hoparlörüne taşıyor. Mate 40 ailesiyle birlikte lanse edilen hoparlör üstün ses performansını şık bir tasarımla buluşturuyor. Sesi 360 derece yayabilen hoparlörün tasarımıyla incelemeye başlayalım.