reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Sound Joy
Huawei Sound Joy
Huawei Sound Joy

Devialet imzalı Huawei Sound Joy’un fiyatı en düşük seviyede

Devialet imzalı Huawei Sound Joy kablosuz hoparlörün fiyatı en düşük seviyeye geldi. Resmi satış fiyatı 2.199 TL olan kablosuz hoparlör şu anda 1.829 TL‘ye satın alınabiliyor. Bizim de beğenerek kullandığımız bir hoparlör olan Huawei Sound Joy’un indirimli olan bu fiyatı siyah renkli model için geçerli.

Yeşil renkli modelin fiyatı ise 1.848 TL. Kompak boyutuna rağmen güçlü ve kaliteli ses performansı vadeden hoparlör ses performansına önem veren kullanıcıları hedef alıyor. IP67 sertifikası sayesinde 1 metre su altında rahatlıkla çalışabilen hoparlör deniz veya havuz kenarında kullanılabiliyor.  Silindirik tasarımın tercih edildiği Huawei Sound Joy kumaş kaplı geliyor. Özel olarak üretilen dokuma kumaş konforlu bir tutuşa katkı sağlıyor. Sound Joy’un ön tarafında + ve _ tuşları yer alıyor. Bu sayede hoparlörde sesi açmak ve kısmak mümkün oluyor. Cihazın arka tarafında güç, mikrofon, şarkı oynatma/durdurma, Bluetooth ve eşleştirme tuşları bulunuyor. Hoparlörde ayrıca kısa bir ip de mevcut. Bu sayede hoparlör bir yere asmak veya taşımak mümkün. Devialet’nin SAM olarak adlandırılan teknolojisine sahip olan hoparlörde 2 yönlü hoparlör sistemi kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Sound Joy modelinde 360 derece ses desteği var mı?

Hoparlör 360 derece ses desteğine sahip değil.  Pil kapasitesi 8.800 mAh olan hoparlör pili yüzde 100 şarj edildiğinde 26 saate varan bir kullanım imkanı sunuyor.  Hoparlörün incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın