reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Goodyear cephesinden lastik almayı düşünenler için kampanya

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, 2022 yaz aylarına yaklaştığımız dönemde çok avantajlı bir kampanya ile karşımıza çıkıyor Detaylar haberimizde.

Advertisement

Goodyear yaz mevsimine yine çok avantajlı bir kampanya ile adım atıyor. 30 Haziran 2022 tarihine dek marka bayilerinden ve satış noktalarından tek seferde , yaz, 17’’ ve üzeri binek, SUV (4×4) veya hafif ticari araç lastiklerinden 4 adet satın alan tüketiciler, markanın Yaz Servis Kampanyası’ndan faydalanma hakkı kazanıyor. Goodyear’ın yaz mevsimine özel hazırladığı Servis Kampanyası ile tüketiciler lastik satın alma ile eş zamanlı faydalanacakları servis hizmetlerinden belirlenen tutarda bedelsiz yararlanabilecekler. Kampanyalı ürünlerde; 17 inç lastikler için KDV hariç   400 TL, 18 inç lastikler için KDV hariç 600 TL, 18 inç üzeri lastikler için KDV hariç 800TL servis çeki kazanılabilecek.

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, tüketicilerine satın alırken kazandıran kampanyalar sunmaya devam ediyor. Markanın yaz mevsimine özel hazırladığı Servis Kampanyası kapsamında Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından 30 Haziran 2022 tarihine dek tek seferde, yaz, 17’’ ve üzeri binek, SUV (4×4) veya hafif ticari araç lastiklerinden 4 adet satın alan tüketiciler, yaz fırsatlarından faydalanma hakkına sahip olacak. Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketicilerin www.goodyearkampanya.com adresine tıklayarak veya SMS ile mesaj göndererek katılım koşullarını yerine getirmeleri ve aktivasyon formundaki adımları izleyerek istenen bilgileri doldurup başvuruda bulunmaları yeterli olacak. Stoklarla sınırlı olan kampanya 30 Haziran 2022 tarihinde sona erecek ve kampanya ile ilgili detaylara  www.goodyear.com.tr den ulaşılabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Goodyear’ın yaz kampanyasıyla ilgili olarak bir açıklama yapan şirketin Tüketici Lastikleri Direktörü Ertan San; “Tüketicilerimiz, yaza merhaba demeye hazırlandığımız bu günlerde lastiklerini yaza hazırlarken servis kampanyamız sayesinde araçlarını da yaza hazırlayabilecek. Goodyear’ın yüksek teknolojiye sahip, yenilikçi ürünlerini bu çok avantajlı kampanya ile tüketicilerimize sunmuş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

İlginizi çekebilir

Hummer EV Yengeç Modu