reklamı kapat

POPÜLER

Goodyear cephesinden lastik almayı düşünenler için kampanya

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, 2022 yaz aylarına yaklaştığımız dönemde çok avantajlı bir kampanya ile karşımıza çıkıyor Detaylar haberimizde.

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear’ın Mart ayında başlattığı yaz kampanyası 31 Temmuz 2022 tarihine kadar uzatıldı. 31 Temmuz 2022 tarihine kadar markanın bayilerinden ve satış noktalarından tek seferde, yaz, 17’’ ve üzeri binek, SUV (4×4) veya hafif ticari araç lastiklerinden 4 adet satın alan tüketiciler, Yaz Servis Kampanyası’ndan faydalanma hakkı kazanacak. Ünlü üreticinin yaz mevsimine özel hazırladığı Servis Kampanyası ile tüketiciler lastik satın alma ile eş zamanlı faydalanacakları servis hizmetlerinden belirlenen tutarda bedelsiz yararlanabilecekler.Markanın Kampanyalı ürünlerinde; 17 inç lastikler için KDV hariç   400 TL, 18 inç lastikler için KDV hariç 600 TL, 18 inç üzeri lastikler için KDV hariç 800TL servis çeki kazanılabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili Goodyear kampanyası stoklarla sınırlı

Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketicilerin www.goodyearkampanya.com adresine tıklayarak veya SMS ile mesaj göndererek katılım koşullarını yerine getirmeleri ve aktivasyon formundaki adımları izleyerek istenen bilgileri doldurup başvuruda bulunmaları yeterli olacak. Stoklarla sınırlı olan kampanya 31 Temmuz 2022 tarihinde sona erecek ve kampanya ile ilgili detaylara  www.goodyear.com.tr’den ulaşılabilecek. Bu ve bunun gibi kampanyalar LOG.com.tr’de olamaya devam edecek.

İlginizi çekebilir

Hummer EV Yengeç Modu