reklamı kapat

POPÜLER

Lastik almayı düşünenlere Michelin cephesinden kampanya

Lastik almayı düşünenlere Michelin cephesinden kampanya

Dünyanın en büyük üreticilerinden Michelin, lastik alımlarına özel araç bakım ve servis fırsatı sunuyor. Detaylar haberimizde.

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans’’ stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans ve güvenli sürüş sunarak yeni nesil teknolojiler tasarlayan Michelin’in, kullanıcıları memnun edecek kış kampanyası başladı. 15 Eylül 2021 tarihinde başlayan ve 31 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında; Michelin’den tek seferde dört adet binek, 4×4 veya hafif ticari araç için seçili ürünlerden alan müşteriler, araç bakım ve servis fırsatından yararlanmış olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanya kapsamında, 15 jant Michelin yaz lastiği satın alan müşteriler 250 TL’lik araç bakım ve servis indiriminden yararlanırken, 15 jant kış ve Michelin CrossClimate  ve 16 jant yaz lastiği alımlarında 350 TL, 16 jant kış ve Michelin CrossClimate  ve 17 jant ve üzeri Michelin yaz lastiği satın alımlarında 450 TL, 17 jant ve üzeri Michelin CrossClimate ve kış modellerinde ise 600 TL değerindeki indirimden yararlanmış olacak.

Lastik ve araç bakım hizmetlerinde 600 TL’ye varan fırsat

Michelin yetkili satıcıları, Euromaster servis noktaları ve michelin.com.tr üzerinden tek seferde dört adet Michelin satın alan sürücüler, rot-balans ayarı, nitrojen gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra motor yağı ve filtre değişimi, fren sistemi bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu, ilave lastik garantisi ve cam tamiri gibi araç bakım hizmetleri için 600 TL’ye varan servis indiriminden faydalanabilecek.

İlginizi çekebilir

Precept projesi gerçek oluyor