reklamı kapat

POPÜLER

Lastik almayı düşünenlere Michelin cephesinden kampanya

Lastik almayı düşünenlere Michelin cephesinden kampanya

Dünyanın en büyük üreticilerinden Michelin, lastik alımlarına özel araç bakım ve servis fırsatı sunuyor. Detaylar haberimizde.

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans’’ stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans sunan teknolojiler tasarlayan Michelin’nin yaz kampanyası devam ediyor. 31 Temmuz’a kadar devam eden kampanya kapsamında Michelin’den binek, SUV veya hafif ticari kategorilerinden tek seferde dört adet seçili yaz veya dört mevsim lastik alan sürücüler, 800 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatından yararlanabilecek.

Kampanya kapsamında, 15 jant Michelin modellerinden veya CrossClimate binek ve SUV grubu satın alan müşteriler 400 TL’lik araç bakım ve servis indiriminden yararlanırken, 15 jant yaz veya CrossClimate hafif ticari grubunda 650 TL,  16 jant yaz lastiği veya CrossClimate binek ve SUV grubu Michelin marka satın alımlarında 550 TL, 16 jant yaz veya CrossClimate hafif ticari alımlarında 1.200 TL, 17 jant ve üzeri CrossClimate binek ve SUV grubu lastik satın alımlarında 800 TL, 17 jant ve üzeri Michelin yaz veya CrossClimate hafif ticari  alımlarında ise 1.300 TL değerindeki indirimden faydalanmış olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lastik ve araç bakım hizmetlerinde 800 TL’ye varan fırsat

Michelin yetkili satıcıları, Euromaster servis noktaları ve michelin.com.tr üzerinden tek seferde dört adet Michelin satın alan sürücüler, rot-balans ayarı, lastik montajı, nitrojen gibi servis hizmetlerinin yanı sıra motor yağı ve filtre değişimi, fren sistemi bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu ve ilave lastik garantisi, cam tamiri gibi araç bakım hizmetleri için 800 TL’ye varan servis indiriminden yararlanabilecek.

İlginizi çekebilir

Precept projesi gerçek oluyor