reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 2’nin yeni özellikleri ortaya çıktı

Google Pixel’in detayları düşündüğümüzden çok daha hızlı bir şekilde gelmeye devam ediyor. Çok kısa süre önce cihazla ilgili ilk bilgiyi sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise telefonun diğer teknik detayları ve fiyat seviyesiyle ilgili bilgiler geldi.

Pixel ile kameraya odaklayan Google’ın Pixel 2’de de bu alışkanlığını sürdüreceği belirtiliyor. Bu yeni kameranın özellikle düşük ışıkta fotoğraf çekimi konusunda çok yetenekli olacağı ileri sürülüyor. Yüksek megapiksel değerlerine sahip olmayacağı belirtilen kameranın böylece düşük ışık çekimlerini iyi bir şekilde gerçekleştirebileceği söyleniyor.

Belirtilenlere göre Pixel 2’nin testleri Snapdragon 835 işlemciyle gerçekleştiriliyor. Google’ın bir dönem MediaTek işlemciyi test ettiği ancak artık bu işlemcinin kullanılmasının düşünülmediği dile getiriliyor. Pixel 2’nin yanı sıra bir de Pixel 2B isimli bir cihazın testleri yapılıyor. Bu cihazın Pixel 2’ye göre daha uygun bir fiyatla karşımıza çıkacağı söyleniyor. Öte yandan Pixel 2’nin önceki telefona göre daha yüksek bir fiyatla geleceği ileri sürülüyor. Şu anda cihaz erken geliştirme aşamalarında olduğu için teknik özelliklerin zaman içerisinde değişme ihtimali bulunuyor.Dolayısıyla bu özellikleri şimdilik birer iddia olarak kabul etmek gerekiyor. Cihazla ilgili daha detaylı teknik özelliklerin ve çıkış tarihi gibi bilgilerin önümüzdeki aylarda ortaya çıkması bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER