reklamı kapat

POPÜLER

Google Slaytlar’ın iOS sürümü yayınlandı

Ofis uygulamaları cephesinde Microsoft’u tahtından etmek isteyen Google, “Dokümanlar” ve “Tablolar” servislerinden sonra iOS için yayınladığı “Slaytlar” uygulamasıyla rakibini yakın markaja alıyor.

Microsoft’un üretkenlik paketi Office’in en önemli alternatifleri arasında gösterilen Dokümanlar (Docs) ve Tablolar (Sheets) uygulamalarını güncelleyen Google, artık Microsoft Office ile oluşturulan Word ve Excel dosyalarının açılmasına, düzenlenmesine ve kaydedilmesine imkan sağlıyor. Diğer taraftan halihazırda Android için yayında olan Slaytlar (Slides) uygulamasını iOS platformuyla tanıştıran firma, PowerPoint sunumlarının görüntülenip düzenlenmesini ve yeni sunum hazırlanmasını mümkün hale getiriyor.

Böylelikle iPhone ve iPad cihazlarda daha geniş kapsamlı hizmet vermeye başlayan Google, Office’in alternatifleri arasındaki yerini sağlamlaştırarak Microsoft’a açıkça meydan okuyor. Uygulamaları masaüstü sürümlerde olduğu gibi tek bir paket şeklinde sunmak yerine amaca yönelik parçalara ayrılması kullanıcıların işini kolaylaştırırken, Google’ın da mobil cihazlarda daha fazla ön plana çıkmasını sağlıyor.

Google Slides

FİYAT
iOS: Ücretsiz

BOYUT
iOS: 884 MB

YÜKLEMEK İÇİN
iOS

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

google slides-2

İLGİLİ HABERLER