reklamı kapat

POPÜLER

TCL 43L5A

Google TV destekli TCL 43L5A televizyon için yeni BİM fırsatı [2 Şubat 2024]

43 inçlik TCL 43L5A televizyon için yeni BİM kampanyasından söz etmek istiyoruz. Google TV destekli televizyona uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor. Popüler video servisleri YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video’nun yer aldığı televizyon TCL 43L5A olarak adlandırılıyor.

TCL 43L5A televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var.  Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 2 adet 9.5 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor. Wi-Fi sayesinde kablosuz internet deneyimi sağlanabiliyor. Televizyonla birlikte gelen uzaktan kumanda da video servislerine hızlı erişmek için tuşlar da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 43L5A televizyon uygun fiyatıyla dikkatleri üstüne çekiyor

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor. 2 Şubat’ta BİM’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 8.999 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Televizyonu satın alanlara ücretsiz kurulum desteği de sunuluyor. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın