reklamı kapat

POPÜLER

GoPro Hero11 Black aksiyon kamerası

GoPro Hero 11 Black aksiyon kamerası sızdırıldı

 - Güncelleme: 30 Ağustos 2022 09:13

Aksiyon kamerası pazarının lider ismi GoPro, bugün sürpriz bir sızıntı ile gündemde. Bir anda karşımıza GoPro Hero 11 Black aksiyon kamerası çıktı.

Roland Quandt, birçok kişinin aklının ucundan geçmeyen bir sızıntı yaptı ve GoPro Hero11 Black aksiyon kamerası modelini bir anda gündemin üst sıralarına taşıdı. Artık çok fazla dikkat çekmeyen bu pazarın yeni üyesi, Hero10 ile benzer bir tasarıma sahip. Tasarımda oturan / alışılan yapıyı bozmak istemeyen ve bunda haklı olan GoPro, henüz yeni kamerasını nasıl teknik detaylar ile hazırladı ortaya çıkmış değil. Ancak modelin en büyük yeniliği taşıdığı daha iyi görüntü kalitesi sunacak bir sensör olacak gibi görünüyor. Bunun haricinde devasa bir fark yaratması beklenmeyen Hero11 Black aksiyon kamerası, yakında birçok farklı aksesuar ile beraber resmi olarak lanse edilebilir.

GoPro Hero 11 Black aksiyon kamerası öncesinde GoPro Hero 10 Black Bones dikkat çekmişti. Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz ürün, kısaca özetlersek drone’lar için hazırlanmış bir kamera modeliydi. Hatta bu kamera direkt olarak FPV / yarış drone kullanımı odağında hazırlanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bünyesinde bir ekran, hoparlör ve pil yer almayan ürün, bu sayede normal GoPro Hero10 Black’ten çok daha ince ve hafif yapıda. Bu haliyle yüksek hareket kabiliyetine sahip birçok farklı drone üzerine takılabilir hale gelen kamera, HyperSmooth 4.0 görüntü sabitleme sistemiyle çok stabil görüntüler yakalayabiliyor ve en üstte 5.3K 60 fps video çekebiliyor. 120 fps seviyesine çıkmak için çözünürlüğün 4K’ya çekilmesi gerekiyor.

GoPro Hero 11 Black yanında bunlar da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display