reklamı kapat

POPÜLER

Gran Turismo 6’ya üç yeni otomobil güncellemesi

PlayStation’ın en çok sevilen oyunlarından Gran Turismo serisinin son oyunu Gran Turismo 6’nın 1.17 güncellemesine kavuştu. Yeni güncellemeyle birlikte oyuna üç yeni araba ve yarış giysileri ekleniyor.

Oyuna LEXUS LF-FC GT Vision Gran Turismo, Alpine Vision Gran Turismo ve Alpine Vision Gran Turismo Race Mode olmak üzere üç yeni otomobil eklendi. Güncelleme 1.17’nin kurulumunun yapılmasının ardından, otomoviller CARS bölümü içindeki Vision GT alanından satın alınabiliyor. Bu bölümde ayrıca otomobillerin tanıtım videoları da yer alıyor. Ayrıca sınırlı bir süreliğine otomobillerin yeni Dönemsel Etkinlik’te tur zamanına bakılmaksızın bir tur tamamlanarak temin edilmesi de mümkün oluyor.

Yeni güncelleme, otomobillerin yanı sıra yeni yarış giysilerini de beraberinde getirmiş durumda. Alpine Vision GT yarış giysileri ve kaskları TUNING & SERVICING bölümünde yer alan Special Outfits sayfasından erişilebiliyor. Giysi ve kasklar da sadece sınırlı bir süreliğine, ilgili Dönemsel Etkinlikler’den temin edilebiliyor.

alpine vision gt

YORUMLAR