reklamı kapat

POPÜLER

Gran Turismo 6

Volkswagen’ın süper otomobili GTI Roadster Vision, Gran Turismo 6’ya geldi!

PlayStation‘ın sevilen serisi Gran Tursimo, 2013’te yayınladığı Gran Turismo 6‘ya getirdiği güncelleme ile yarış oyunu tutkunlarına yeni otomobiller, pistler, parkur alanları ve çok daha fazlasını sunuyor.

Polyphony Digital‘ın geliştiriciliğini üstlendiği Gran Turismo 6, 1.09 güncellemesi ile Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo’yu oyun içinde kullanabileceksiniz. Bu dört çekişli süper otomobili deneyimlemek için CARS bölümü içinde bulunan Vision GT kısmından otomobili satın almanız gerekiyor. Ancak kısıtlı bir süre için yeni Seasonal Event kısmında bir tur tamamlarsanız otomobili elde edebilirsiniz. Volkswagen Vision GT yarış giysileri de güncelleme ile gelen özelliklerden.

Gran Turismo 6
Red Bull Ring’in tam pist ve kısa parkur alanları da oyuna heyecan katacak yeniliklerden. GT-R NISMO GT3 Nissan GT Academy Team RJN ’13, Lexus IS F CCS-R ’11 ve Toyota TS030 Hybrid ’12 de eklenen diğer otomobiller arasında. Recommended Cars kısmından rahatlıkla erişebileceğiniz bu otomobiller de yarış deneyiminizi geliştirmeyi amaçlıyor. Fizik simülasyon modelinde de iyileştirmeler yapan güncelleme, daha gerçekçi bir yarış deneyimi sunuyor. Daha gelişmiş bir Gran Turismo 6’yı PS3 üzerinden oynayabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER