reklamı kapat

POPÜLER

Birlikten kuvvet mi doğacak, reklam mı? Samsung ve Marvel iş birliğine gidiyor

Koreli teknoloji devi Samsung, Marvel Entertainment ile iş birliği yapacağını açıkladı. İki markanın da hedef kitlelerini birleştirerek genişletmesini sağlayacak olan bu ortaklık dahilinde hem Marvel hem de Samsung özel içerik ve ürünlerle karşımıza çıkacak.

İki devin ortaklığı Marvel filmlerinde Samsung Galaxy cihazlarını ön plana çıkarmayı, Samsung’un kitlesini de Marvel’la tanıştırmayı hedefliyor. Avengers: Age of Ultron’da ve takip eden Marvel filmlerinde de Samsung cihazlarına yer verileceğini açıklayan ortaklar, Marvel’ın Samsung Galaxy cihazlarına özel içerik hazırlayacağını da belirttiler.

Ortaklığın bir parçası olarak, gelecekte Galaxy cihazları satın alan kullanıcılara üç aylık Marvel Unlimited üyeliği hediye edilecek. S-Mag uygulaması üzerinden erişilecek olan Marvel Unlimited, Marvel’ın dijital kütüphanesine sınırsız erişim sağlıyor, üstelik buna Türkçe dijital içerik de dahil. Buna ek olarak, Samsung kullanıcıları önümüzdeki yıl boyunca gösterime girecek tüm Marvel filmlerinin gösterim öncesi videolarına erken erişim olanağı elde edecekler.

Samsung cihazlarının Marvel filmlerinde reklam görüntüsü vermeyeceği belirtilirken, özellikle teknolojik donanımı ağır basan Iron Man ve Captain America gibi karakterleri üstü Samsung logolu pek çok teknolojiyle donatmak çok da zor olmayacaktır diye düşünüyoruz.