reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man temalı Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge geliyor

Samsung-Marvel ortaklığında yeni bir gelişmeyle karşı karşıyayız. Geçtiğimiz yıl imzalanan ortaklık kapsamında, Samsung yeni nesil amirallerini Iron Man kostümü giydirmeye hazırlanıyor. Iron Man temalı Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge, en geç haziran ayında piyasada olacak.

Söz konusu duyuru, Seul’de düzenlenen özel bir etkinlikte Avengers: Age of Ultron film çıkışında şirketin pazarlama sorumlusu Lee Young-hee’den geldi. Lee Young-hee ayrıca telefonların ne renkte (elbette kırmızı) olacağını da açıkladı. Öte yandan geçtiğimiz ay Samsung’un yine birçok farklı Avengers karakterini Galaxy S6’lara işleyeceği konuşulmuştu. Ancak Lee bu haberleri doğrulamadı. Görünüşe bakılırsa Samsung ve Marvel hayranları şimdilik Iron Man’le yetinmek zorunda.

Samsung-Marvel ortaklığı ilk meyvesini, Samsung’un Galaxy Tab S üyelerine üç aylık Marvel üyeliği hediye etmesi şeklinde vermişti. Yine son Avengers filminde Galaxy S6 ve Tab S cihazlarının boy gösterdiğine şahit olduk. Iron Man temalı Galaxy S6 ve S6 edge’in çıkış tarihi veya tasarım detaylarına dair henüz bilgi yok ancak ana görseldeki hayran yapımı bir çizimden en azından tasarım konusunda bir fikir edinebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER