reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M52 5G

Güçlü Samsung Galaxy M52 5G için kamera detayları ortaya çıktı

Samsung ürün gamına yakında giriş üstü Samsung Galaxy M52 5G modeli de dahil olacak. İşte bu model için yeni bilgiler var.

Samsung Galaxy M52 5G, söylendiği kadarıyla firmanın şimdiye kadar ürettiği en güçlü M-Serisi akıllı telefon modeli olarak yolda bulunuyor.

Gücünü tam olarak Snapdragon 778G işlemciden alacak bilgisi verilen telefon, söylendiği kadarıyla pazardaki ikinci 5G destekli M-Serisi telefon olacak.

İşte bu modelin arkasında yeni ortaya çıktığı kadarıyla Galaxy A52 ile benzer bir kamera sistemi karşımıza çıkacak. Kaynaklara göre arkada 64 megapiksel ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 5 megapiksel derinlik kameraları bir araya gelecek.

Önünde selfie çekimleri için 32 megapiksellik bir kamera olacak Samsung Galaxy M52 5G, yüksek ihtimalle 6.000 mAh ya da 7.000 mAh kapasitesinde bir pil taşıyor.

Telefonda bir AMOLED ekran beklentisi de bulunuyor. Böyle bir cihazda Samsung’un LCD kullanmayacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M52 5G elbette Türkiye’de de satılacaktır

Samsung’un ürün gamı 2021’de de oldukça büyük hale gelmiş durumda. Firmanın 2021’deki en özel modelleri ise yaz sonunda gelecek.

Firma bir Unpacked 2021 etkinliği düzenleyecek ve burada Galaxy Z Fold 3 ile Galaxy Z Flip 3 katlanabilir telefon modellerini tanıtacak.

İki telefon modeli de çok merak edilirken, 2021 bitmeden yine fazlasıyla merak edilen Galaxy S21 FE modeli de karşımıza çıkacak.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin çok şaşırtan 200W hızlı şarj sistemi