reklamı kapat

POPÜLER

Anker
Anker
Anker
Anker

Güneş enerjisiyle mobil cihazları şarj edilebilen taşınabilir jeneratör

20 Nisan 2016

Mobil cihazların pil ömürleri size yeterli gelmiyorsa bugün sizlerle paylaşacağımız haber ilginizi çekebilir. Amazon üzerinden satışa sunulan Anker PowerHouse isimli taşınabilir jeneratör hem mobil cihazlarınızı hem de dizüstü bilgisayarlarınızı şarj etmeye imkan sağlıyor. Gövdesi alüminyumdan üretilen Anker PowerHouse, bünyesinde dahili DC/AC güç dönüştürücüsünü, 12V otomobil AC’yi ve USB bağlantıları barındırıyor.

400Wh’lik güce sahip olan PowerHouse’daki lityum iyon piller, elektrik prizinden veya solar paneller sayesinde şarj edilebiliyor. Telefonları yaklaşık 40 kez, dizüstü bilgisayarları yaklaşık 15 kez şarj edebilen cihaz mini buzdolaplarına 7 saaten varan enerji sağlayabiliyor. Kampta veya acil durumlarda kullanılmak üzere tasarlanan Anker PowerHouse, 200,6 x 165,1 x 144,7 mm boyut ölçülerinde ve yaklaşık 4 kilogram ağırlığında. 22 Mayıs’ta Amerika’da piyasadaki yerini alacak taşınabilir jeneratör, 500 dolardan satışa sunulacak.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Güneş enerjisiyle mobil cihazları şarj edilebilen taşınabilir jeneratör” için bir cevap

  1. Melda Koyuncu dedi ki:

    ofis için jeneratör arıyorum birkaç saattir. internette girmediğim yer kalmadı. az çok temel anlamda konuya vakıf oldum sayılır 🙂 bu sayfayı da tesadüfen buldum ama 500 dolar çok yüksek bir rakam. şurada birkaç saatlik tecrübemle bile bunu anlayabilirim. açık konuşmak gerekirse üstüne biraz daha para koyar http://www.ideajenerator.com adresinden küçük tipte bir mobil dizel jeneratör alır ve çok daha uzun süreli enerji sağlarım. cep telefonunu 40 kez şarj edebilmek için 500 dolar çok yüksek geldi ne yalan söyliyim.