reklamı kapat

POPÜLER

Togg T10X LOG Tasarım

Günlük üretimi 280’e çıkan Togg T10X, 2024’te kurasız alınabilecek

 - Güncelleme: 17 Kasım 2023 09:15

Bugün yapılan açıklamaya göre günlük üretimi 280’e çıkarılan yerli otomobil modeli Togg T10X, 2024’te kurasız alınabilecek.

Burada aktarıldığı kadarıyla Togg T10X siparişleri 2024 yılında herhangi bir kura olmadan Trumore üzerinden yapılabilecek. Aynı hızda devam etmesi halinde gelecek yıl 80 bin adedin üzerinde üretim yapacağı tahmin edilen Togg, üretim kapasitesini ekim ayı itibarıyla çift vardiyayla 280 adede kadar çıkarmış durumda. 2024 yılında sedan araç için de düğmeye basacağı aktarılan şirket, bundan önce iki başka açıklama ile ses getirmişti. Geçtiğimiz günlerde “Teslimatlarımız artarak devam ediyor” diyen Togg, resmi X (Twitter) hesabı üzerinden şunları paylaştı: “Ekim ayında 3.567 T10X, teslimata başladığımız mayıs ayından bu yana ise toplam 9.171 adet T10X’i kullanıcılarımızla buluştu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Togg tarafından geçtiğimiz günlerde çok önemli bir dolandırıcılık uyarısı da yapılmıştı. Bu uyarıda şunlar aktarılmıştı: “Son günlerde T10X teslimatı yaklaşan kullanıcılarımıza yönelik bir dolandırıcılık girişimi söz konusudur. Çeşitli kanallardan kullanıcılarımıza ulaşan kötü niyetli kişiler, markamızın adını kullanarak, ödeme konusunda dolandırıcılık amaçlı hareket etmektedir.

T10X için ödeme işlemleri yalnızca Trumore mobil uygulamamız üzerinden gerçekleşmektedir. Kullanıcılarımızın resmi kanallarımız dışındaki oluşumlara itibar etmemesini önemle rica ederiz. Markamıza güven duyan kişileri dolandırma amacı güden bu tip girişimlere karşı hukuki süreçleri başlattığımızı bilginize sunarız.

Togg T10X yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli