reklamı kapat

POPÜLER

spotify

Günün haberi; Spotify Türkiye ofisinden veda

Müzik paylaşım devi Spotify‘ın Türikye ofisinin kapanacağı ortaya çıktı. Popüler müzik servisi ofisi kapatsa da hizmetlere devam edecek.

Halihazırda dünyanın dört bir yanında 70 milyonun üstünde abonesi bulunan popüler müzik servisi Spotify, Türkiye ofisini kapatıyor. Sayısız Türkçe şarkının da yer aldığı müzik yayın servisi, ofisi kapatıyor olduğunu da tarafımıza ilettiği bilgi ile doğruladı. Türkiye’nin Spotify için önemli bir pazar olduğunu belirten şirket, Türkiye’deki hizmetlerine devam edeceğini ancak artık Türkiye’de bir ofislerinin bulunmayacağını ekledi. “Türkiye’deki kullanıcılar ve sanatçılar için en iyi deneyimi sunmak üzere Türkiye pazarı ile ilgili olarak çalışmaya devam edecek bir ekibimiz bulunuyor.” diyerek hizmetin kullanıcılara yeni içeriklerle beraber sunulacağını da belirtti. Ayrıca dönem dönem bizlerle paylaşılan özel istatistik ve içerik çalışmalarının da devam edeceğini ekleyelim. Spotify’ın Ülke Müdürü Ergül Çivi’nin de ocak ayından itibaren firma içindeki görevi değişmiş durumda. Artık Ticari Direktör olan Çivi görevine bu konumda devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En popüler müzik servisi

Çevrim içi müzik servisi hem ücretli hem de ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Böylelikle hemen herkesin müziğe erişimini mümkün kılıyor. Akıllı telefon uygulaması dışında tarayıcı üzerinden de kullanılabilen servis tekil üyelere ayda 13,99 TL ücretle reklamsız müzik deneyimi sunuyor. Ayda 20,99 TL’ye aile hesabı satın alabileceğiniz servis öğrenciler için de aylık 6,99 TL.

İLGİLİ HABERLER