reklamı kapat

POPÜLER

Haftanın öne çıkan yabancı dizi ve film fragmanları [İzle]

Disney, Pixar, Marvel, HBO gibi dev isimlerin son günlerde yayınladıkları resmi fragmanlar merakla beklenen çok sayıda dizi ve sinema filmine ışık tuttu. İşte Game of Thrones’tan yeni sezona dair çarpıcı bir fragman; merakla beklenen Tomorrowland, Inside Out, Daredevil ve San Andreas’tan detaylar.


Game of Thrones
Bir sene sezon arası mı olurmuş? Zaman geçmek bilmiyor değil mi? Neyse ki beşinci sezon prömiyeri için son bir ay ve izlerken bile saatinize, ardından da takvime bakmanıza neden olacak yeni bir fragman daha yayınladı.


Tomorrowland
22 Mayıs’ta vizyona girecek ultra-yüksek bütçeli sinema filmi Tomorrowland’ın ikinci fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda da gizemini belli ölçülerde korumayı başaran yapımın bir miktar daha zamanda yolculuk, harikulade simulasyon, robot, roket ve suikastçi içerdiğini görüyoruz. Başrollerde George Clooney, Hugh Laurie (House) ve güzel oyuncu Britt Robertson yer alıyor.


Inside Out
Pixar’ın 19 Haziran 2015’te gösterime girecek (okullar tatil olur olmaz, zekice) yeni macerası Inside Out’tan yeni bir fragman geldi.


Daredevil
Netflix’in 10 Nisan 2015’te yayınlayacağı Daredevil’den akıllarda yer edinmemesi mümkün olmayan, çarpıcı bir fragman daha geldi. Şiddet ve karanlık olaylarla dolu bir yapım dizi severleri bekliyor.


San Andreas
Yeni bir felaket filmi daha geliyor: San Andreas. 29 Mayıs 2015’te vizyona girecek yapımda Kaliforniya’nın çeşitli felaketlerle, depremlerle karşı karşıya kalışına, insanların yaşam mücadelelerine tanıklık edeceğiz. Aralıklarla denenen bir konu olsa da fragmanı hayli çarpıcı.