reklamı kapat

POPÜLER

ViewSonic M1 Pro

Harman Kardon ses sistemli ViewSonic M1 Pro taşınabilir projektör için yeni avantajlı fiyat [Şubat 2024]

ViewSonic M1 Pro taşınabilir projektör için yeni bir kampanya var. 720p çözünürlük desteği sunan projektör kompakt tasarımıyla göze çarpıyor. Harman Kardon imzalı hoparlörleriyle güçlü ses performansı vadeden cihazın bağlantı noktaları arasında Wi-Fi ve Bluetooth yer alıyor.

ViewSonic M1 Pro bu sayede hem iOS hem de Android’li cihazlardan görüntü aktarımı yapılabiliyor. Yeni modelde çözünürlükle birlikte parlaklıkta iyileştirilmiş durumda. Bir önceki model 300 lümen parlaklık sunarken M1 Pro 600 lümen parlaklığa ulaşabiliyor. Projektör güç kaynağında çalıştığı gibi güçlü powerbank’lerle de çalışabiliyor. Bu sayede herhangi bir kamp alanında taşınabilir şarj cihazınızı projektöre takarak da kullanmak mümkün. Projektörde Aptoide adı verilen bir uygulama mağazası bulunuyor. Netflix ve Amazon Prime Video haricinde projektörde TED ve Spotify gibi uygulamalar da yüklenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ViewSonic M1 Pro modelinin pil ömrü performansı nasıl?

Hem sunum yapanlar hem de kamp alanlarında film izlemeyi seven kullanıcılara hitap eden projektör 2 metre mesafeden yaklaşık 100 inçlik bir görüntü yansıtabiliyor. Yüzde 100 şarjla 2 saate varan bir kullanım imkanı sunan projektörde bu değer ekonomik modda sağlanıyor. Normal bir parlaklık değerinde projektörün pil ömrü 1 saat 40 dakikaya düşüyor. Projektörün satış fiyatı 16.099 TL‘den 15.999 TL‘ye gerilemiş durumda. Projektör kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor.

viewsonic

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER