reklamı kapat

POPÜLER

Hasselblad Lunar Limited Edition

Hasselblad Lunar’ın özel versiyonundan sadece 200 adet üretilecek

Orta format fotoğraf makineleriyle tanınan Hasselblad, geçtiğimiz yıl yurt dışında satışa sunulan Lunar’ın dünya genelinde sadece 200 adet üretilecek özel versiyonunu bu ayın sonunda piyasaya sürüyor. Sony’nin amiral gemisi NEX-7’nin alt yapısı üzerine kurulan Lunar’ın sınırlı sayıda üretilecek sürümü, NEX-7 ve Lunar’ın standart versiyonunda olduğu gibi 25 nokta otomatik odaklı APS-C sensörü, 24,3 megapiksel çözünürlüğü, 100-16.000 ISO aralığı, OLED elektronik vizörü ve 3 inç LCD ekranı bünyesinde barındırıyor.
Hasselblad Lunar Limited Edition
Full HD video kayıt, saniyede 10 kare çekim hızı, 0,2 saniyelik deklanşör gecikme süresi ve Sony E-Mount lens desteği makinenin sunduğu diğer özellikler arasında. Sınırlı sayıda üretilecek versiyonu standart versiyondan ayıran en önemli fark ise titanyum malzeme.
Hasselblad Lunar Limited Edition
Standart versiyona kıyasla titanyum malzeme sayesinde daha hafif olan makine, kırmızı renk deriden üretilen tutma kısmı ve altın renkli üst kısmıyla standart versiyondan ayrılıyor. Mevcut modelin satış fiyatının 6.500 dolar olduğu göz önüne alınırsa dünya genelinde sadece 200 adet üretilecek özel versiyonun satış fiyatının oldukça yüksek olacağını tahmin etmek zor değil. Hasselblad Lunar’ın özel versiyonu yaklaşık 9.800 dolardan fotoğraf tutkunlarının karşısına çıkacak.
Hasselblad Lunar Limited Edition

İLGİLİ HABERLER