reklamı kapat

POPÜLER

HBO BluTV

HBO’nun en beğenilen dizileri BluTV’ye geliyor! [Video]

Kalitesi genel olarak oldukça yüksek bulunan HBO imzalı diziler BluTV platformuna geliyor. İşte konu hakkında bilinmesi gerekenler;

BluTV, yapılan resmi açıklama ile zengin içeriklerine HBO’nun tüm dünyada milyonlarca kişiyi ekrana kilitleyen dizilerini de dahil ettiğini duyurdu. Game of Thrones, Westworld, Entourage, Sex and the City ve The Sopranos gibi dünya çapında milyonlarca kişinin tutkunu olduğu HBO yapımı diziler artık BluTV’de de izleyicilerle buluşuyor. Ayrıca True Detective, The Leftovers, Chernobyl ve Six Feet Under gibi popüler HBO dizilerinin de tüm bölümleriyle yakında BluTV’de yerini alacağı aktarılıyor. Bu da yukarıdaki yapımları henüz izlememiş olanlar için gerçekten güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BluTV, HBO imzalı dizilerin konuları için de kısa bir özet paylaştı

“Westeros’un mistik toprakları ve Yedi Krallık’ın kontrolü için mücadele eden 9 soylu ailenin taht oyunlarını ve düşmanlıklarını anlatan Game of Thrones, tüm sezonlarıyla BluTV’de yerini alıyor. Yapay zekâların kullanıldığı bir eğlence parkında bir grup robotun bilinç kazanması ve ardından yaşananları konu alan Westworld, son 10 yılın en eğlenceli dizileri arasında görülen Entourage, milyonlarca kadının tutkunu olduğu efsanevi dizi Sex and the City ve İtalyan-Amerikan mafya ailesi olan Soprano ailesini konu alan televizyon efsanelerinden olan The Sopranos BluTV’den izlenebilecek.

Her sezon farklı cinayet ve polis soruşturmasıyla birlikte polislerin sırlarla dolu kişisel hayatlarına odaklanan True Detective ve dünya nüfusunun %2’sinin ani bir şekilde kaybolduktan üç yıl sonra geri kalan bir grup insanın hikayesini anlatan The Leftovers BluTV’de yayına girmeye hazırlanıyor. Cenaze evi işleten bir ailenin, babalarının ölümüyle birlikte değişen hayatlarını anlatan Six Feet Under ve insanlık tarihinin gördüğü en büyük felaketlerden olan Ukrayna’daki Çernobil nükleer santralindeki patlamayı ve yaşananları anlatan Chernobyl gibi başarılı yapımlar yakında tüm bölümleriyle BluTV’de yayına girecek.”

İlginizi Çekebilir

Nolan’ın yeni filmi Tenet için çıkan fragman

İLGİLİ HABERLER