reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 11 5G ve OnePlus Nord CE 3 Lite LOG Tasarım

Hepsiburada üzerinde resmi garantili telefon satan “OnePlus Türkiye” mağazası kapatılmış durumda [Güncelleme: Sadece geçici bir süre için]

 - Güncelleme: 20 Aralık 2023 19:08

Hepsiburada üzerinde resmi garantili ibaresiyle beraber telefon satan OnePlus Türkiye mağazası kapatılmış durumda.

Güncelleme: Yapılan açıklamaya göre mağaza stoklar bittiği için geçici olarak kapatıldı. Yeni stok geldiği zaman satışlar devam edecek.

Geçtiğimiz aylarda Hepsiburada platformu üzerindeki OnePlus Türkiye mağazası altında, resmi “OnePlus Türkiye Garantili” ibaresiyle beraber iki farklı akıllı telefon modeli satışa sunuldu. “Teknoplus Teknoloji Bilişim Sanayi” şirketi tarafından satıldığı görülen bu telefonlar, OnePlus 11 5G ile OnePlus Nord CE 3 Lite modelleri olmuştu. Bugün dikkatimizi çektiği üzere artık o  dijital mağazaya erişim sağlanamıyor, sürecin arkasında ne olduğu ise henüz tam olarak bilinmiyor. Resmi garantili OnePlus macerasının bir kez daha sona erdiğini düşündüren bu gelişme, elbette çok hoş görünmüyor. İlk adımda sırasıyla 45 bin TL ve 16 bin TL‘ye satılan OnePlus imzalı telefonlardan özellikle amiral gemisi 11 5G dikkat çekmişti. Üst seviye telefon gücünü Snapdragon 8 Gen 2 işlemciden alıyor, 6,7-inç boyutunda 120 Hz’lik gelişmiş bir AMOLED ekran taşıyor, 100W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pile sahip ve 50 megapiksel geniş açı + 32 megapiksel 2x telefoto + 48 megapiksel ultra geniş açı kameraları bir araya getiriyor. Kamera sisteminde dünyaca ünlü “Hasselblad” dokunuşu olan telefon, Türkiye’de 16 GB RAM + 256 GB depolama ile elde edilebiliyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de fiyatıyla çok daha geniş bir kitleye hitap eden Nord CE 3 Lite modeli ise gücünü 6 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 695 5G işlemciden alıyor. 6,72-inç 120 Hz ekranı IPS LCD olan model, 67W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pille geliyor ve arkasında 108 megapiksellik bir ana kamera taşıyor. Bu kameraya 2 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameraları eşlik ediyor. Nord CE 3 Lite Türkiye’de 8 GB RAM + 256 GB depolama ve iki farklı renkte elde edilebiliyordu.

Türkiye’ye getirilen OnePlus modelleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli