reklamı kapat

POPÜLER

Her işi dokunmadan halledebileceğiniz akıllı klozet [Video]

Evinizi daha akıllı hale getirmek ya da en azından kış aylarında buz gibi bir klozete oturmak istemiyorsanız tüm bu kullanışlı özellikler Brondell‘in yeni klozetinde bir araya getirildi.

Şimdiye kadar akıllı klozet olarak adlandırılabilecek birçok ürün tanıtıldı ancak Brondell’in ürettiği The Swash 1400 daha fazla özelliği bünyesinde barındıran bir cihaz olmasıyla dikkat çekiyor. Var olan tuvaletinize ekleyebileceğiniz bu sistem tüm işlemleri olabildiğince dokunmadan halletmeyi sağlıyor. Öncelikle klozeti istediğiniz şekilde ısıtabiliyorsunuz. Ardından klozetteki suyu istediğini şekilde ayarlayabiliyor, musluğu yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyorsunuz. Bunlar da yeterli gelmezse, arzu ederseniz klozetin ılık bir hava üflemesini sağlayabiliyorsunuz. Klozetin pozisyonunu istediğiniz gibi ayarlayabilir, tüm bu tercihlerinizi cihazın hafızasına kaydedebilirsiniz. Böylece birden fazla kişi tarafından kullanılan tuvaletlerde her şeyi baştan ayarlamakla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Tüm bunları da oldukça kullanışlı bir uzaktan kumanda ile yapabiliyorsunuz. Tabii her şeyi dokunmadan gerçekleştirirken, temizlik de ihmal edilmemiş. Brondell’in akıllı klozeti aynı zamanda kendi kendini temizliyor. Böylece rahatsız edici günlük işlerden biri daha tarihe karışıyor.

The Swash 1400 olarak adlandırılan bu model için Kickstarter kampanyası başlatıldı. Bu kullanışlı ürüne sahip olmak için kampanyaya en az 474 dolar katkıda bulunmak gerekiyor.

VİDEO

https://www.youtube.com/watch?v=KYgVCg9BSt0