reklamı kapat

POPÜLER

Honor Flypods 3 kablosuz kulaklık
Honor Flypods 3 kablosuz kulaklık

Honor Flypods 3 kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Huawei alt markası Huawei, aşağıda detaylandırdığımız yeni telefonları ve akıllı saati yanında Honor Flypods 3 kablosuz kulaklık modelini de tanıttı.

Tamamen kablosuz kulaklık modellerinin popülerliği ciddi şekilde artıyor. İşte bunların en yenisi ileride Türkiye’de de satılacak Honor Flypods 3. Firmadan daha önce de gördüğümüz alıştığımız bir tasarıma sahip model, kulaklıklar ve şarj özellikli hazne olmak üzere iki parçadan oluşuyor. Biraz büyük olduğu görülen kulaklık, beyaz renkte tasarlanmış ve 10 mm sürücüler üstüne kuruluyor. Söylendiği kadarıyla özellikle “bass” performansı yüksek olan kablosuz kulaklık, üç farklı mikrofon taşıyor. Bunlardan birisi içeride, ikisi ise dışarıda yer alıyor. Bu sayede maksimum telefon görüşme kalitesi sunan kulaklığın, “aktif gürültü engelleme” özelliği de bulunuyor. Burada da üçlü mikrofon sisteminden destek alan model, istenirse dışarıdaki sesi içeriye de verebiliyor. Bu sayede birçok işlem için kulaklığı çıkarmak gerekmiyor. Modelin kulak için formu sayesinde pasif yalıtımının da yüksek olacağı görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Flypods 3 kablosuz kulaklık kaça satılacak?

Model için açıklanan fiyat 113 dolar seviyesinde yer alıyor. Ne zaman satışa çıkacağı bilinmeyen model, yukarıda da dediğimiz gibi ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılacaktır. Ancak bunun için de bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli