reklamı kapat

POPÜLER

HP Deskjet Ink Advantage 4515 incelemesi

 - Güncelleme: 21 Mart 2015 05:04

HP’nin pazardaki uygun fiyatlı kablosuz hepsi bir arada yazıcısı Deskjet Ink Advantage 4515, yeni bir yazıcı satın almayı düşünenler için iyi bir seçenek

Son yıllarda piyasada satılan yazıcıların çok fonksiyonlu olanları epey revaçta. Ev ve küçük ofis ortamları için tasarlanan bu yazıcılara bir yenisi daha eklendi. HP, kullanıcıların ilgisini çekecek yeni bir ürüne daha imza attı. Kısa bir süre önce ofisimize gelen HP Deskjet Ink Advantage 4515, hem düşük maliyetle baskı yapabilmesi hem de kablosuz yetenekleriyle öne çıkan bir model.

Kutu içeriğinden HP 650 siyah mürekkep kartuşu, HP 650 üç renkli mürekkep kartuşu, yazılım CD’si, USB ve güç kablosuyla birlikte çıkan yazıcının kurulumu oldukça kolay. Yazıcıyla birlikte gelen yazılım CD’sini Windows, OS X veya Linux işletim sistemli bilgisayarınıza yükledikten sonra Deskjet Ink Advantage 4515 kullanıma hazır hale geliyor. Wi-Fi yeteneği sayesinde kabloya ihtiyaç duymadan akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan kablosuz çıktı alabilen yazıcı Apple cihazlar için AirPrint, Android cihazlar içinse Wi-Fi Direct teknolojisine destek veriyor.

Kablosuz kurulum için Deskjet Ink Advantage 4515’in ve mobil cihazın aynı ağda olması gerekiyor. Yazma, tarama ve kopyalama işlemleri yapabilen yazıcının sol ön yüzünde yer alan 2,65 inçlik dokunmatik renkli ekran sayesinde kablosuz kurulum hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Türkçe destekli dokunmatik bu ekran üzerinde altı adet tuş yer alıyor ve ekranı çevreleyen bu tuşlar sayesinde tüm ayarlamalar kolayca yapılabiliyor. artırılabiliyor.

İLGİLİ HABERLER