reklamı kapat

POPÜLER

HP Elite x3

HP Elite x3 çok yakında Türkiye’de

Bu yılın şubat ayında görücüye çıkan HP Elite x3, çok yakında Türkiye’de satışa sunuluyor. HP’nin bilgi dokümanlarında ortaya çıkan sonuca göre HP Elite x3, 46 ülkeyle birlikte Türkiye’de de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Windows 10 Mobile ile sunulan Continuum özelliği sayesinde telefon haricinde bir dizüstü veya masaüstü bilgisayar olarak kullanılabilen telefon 2560×1440 piksel çözünürlüklü 5,96 inç AMOLED ekranı ve 4 GB RAM’i bünyesinde barındırıyor. HP Elite x3 ayrıca Windows 10 Mobile ve Snapdragon 820 işlemcisine sahip ilk telefon olma özelliğine sahip. 7,8 mm kalınlığında ve 195 gram ağırlığında olan telefonun arka kısmında 16 megapiksel, ön kısmında ise 8 megapiksel kamera yer alıyor. Bang & Olufsen imzalı stereo hoparlör, USB Type-C ve kablosuz şarj telefonla birlikte sunulan diğer özellikler arasında karşımıza çıkıyor.

64 GB’lık versiyonu Amerika’da 699 dolardan, Avrupa’da 699 eurodan satışa sunulacak HP Elite x3, bu ayın sonunda veya en geç önümüzdeki ayın başında piyasadaki yerini alacak. Hp Elite x3’ün Türkiye’deki net çıkış tarihi henüz belli olmasa da çok yakında satışa sunulma ihtimali kuvvetle muhtemel.