reklamı kapat

POPÜLER

Sony’nin yeni amiral gemisi bambaşka bir tasarımla geliyor

Sony’nin yeni Xperia cihazlarını geliştirdiği bir süredir biliniyor ancak cihazın nasıl görüneceğiyle ilgili olarak herhangi bir bilgi bulunmuyordu. Yayınlanan yeni görsellerle birlikte cihazın tasarımı detaylı bir şekilde ortaya çıktı. 
sonyyy
GSMArena tarafından sızdırılan görselde Sony’nin yeni Xperia telefonu görülüyor. Yıllardır aynı tasarım üzerinde çok az yenilik yapan Sony, yeni Xperia cihazında gözle görülür değişikliklere imza atıyor. Üst ve alt kısmı düz olarak tasarlanan cihazın yan taraflarında ise kavise yer verilmiş. Çift LED flaşlı arka kameranın yer aldığı telefonun arka alt kısmında anten için farklı bir panel kullanılıyor. Ön kısımda çift hoparlöre yer verilirken NFC’ye üst kısımda yer verildiği görülüyor. Alt kısımda ise USB C girişi bulunuyor. Üstte 3.5 milimetrelik kulaklık girişi mevcut ve bu sayede kullanıcıların kulaklık için herhangi bir adaptör kullanmasına gerek kalmıyor. Teknik özellikleri bilinmeyen Sony’nin bu yeni amiral gemisinin IFA’da tanıtılması bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Sony’nin yeni amiral gemisi bambaşka bir tasarımla geliyor” için 2 cevap

  1. liriketki dedi ki:

    gerçekten izledikleri tasarım yolu bu ise kendilerini bitirmişler. xperia x’de kullandıkları ekran ratiosu ve tasarımı takip etmelilerdi. doğruysa işleri zor.

  2. Furkan dedi ki:

    Millet tasarımı değiştir deyip durdu. Bence bu tasarımda güzel. Yeter ki 4gb ile gelsin