reklamı kapat

POPÜLER

HP EliteBook 840 G7
HP EliteBook 840 G7

HP EliteBook 840 G7 ile evden çalışmak çok daha hızlı ve güvenli

Intel® Core™ i5 işlemci ve Intel® Core™ i7 işlemci seçeneklerine sahip HP EliteBook 840 G7 ile işinizi hızlı ve güvenle geleceğe taşıyın. Evden çalışırken riske girmeyin, geride kalmayın.

Tüm dünyayı saran Covid-19 salgını nedeniyle artık hayatımızın büyük çoğunluğu evlerde geçiyor. Çoğu kişi artık evinden çalışıyor, hayatını adadığı işini evinden devam ettiriyor. İşte bu yeni normalde hayatı daha da kolay hale getirmek adına güncel ve hızlı bir bilgisayar büyük önem arz ediyor. Bu dönemde kullanıcılara yüksek performans sunan, Intel® Core™ i5 işlemci ve Intel® Core™ i7 işlemci seçeneklerine sahip HP EliteBook 840 G7, sağladığı taşınabilirlik esnekliği ile istediğiniz yerden çalışmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede tek bir noktaya bağlı kalmadan istediğiniz yerden çalışabilir, gizlilik için fiziksel olarak kapatılabilen yerleşik kamera ile toplantı tapabilirsiniz. Ayrıca üzerindeki HDMI portu sayesinde EliteBook 840 G7‘yi bir monitöre bağlamak da oldukça kolay. Böylelikle ihtiyaç halinde çok daha büyük bir çalışma alanı elde edilebiliyor.

HP EliteBook 840 G7

Güvenlik ön planda

Evinizde de olsa iş için kullandığınız bilgisayarı, özellikle de taşınabilir bir bilgisayarı korumak oldukça önemli. EliteBook 840 G7 gövdesine konumlandırılan parmak izi sensörü hassas bilgilerinizi güvenlik altına almanıza imkan tanıyor. HP EliteBook 840 G7, opsiyonel olarak dokunmatik ekranla da tercih edilebiliyor. Dokunmatik ekran sayesinde iş dökümanları, fotoğraf düzenleme ya da internette gezinme çok daha kolay ve hepsinden önemli keyifli hale geliyor. Evden çalışanların işlerini keyiflendirmesi süreklilik için önemli bir noktada yer alıyor.

Yüksek performans

Uzaktan çalışma sürecinde bir dizüstü bilgisayarın kullanıcıların tüm isteklerine cevap verebiliyor olması gerekiyor. Intel® Core™ i5 işlemci ve Intel® Core™ i7 işlemci seçenekleriyle yoğun çalışma ihtiyaçlarının dahi altından kalkabilen yüksek performanslı EliteBook 840 G7, kısıtlı zamandan en yüksek verimin alınmasına aracılık ediyor. Sunulan yüksek performans evden yürütülen işlerin zamanla daha iyi olmasını da sağlıyor.

HP EliteBook 840 ile sürekli olarak güncel kalın

Yeni nesil bir bilgisayarın en büyük artılarından birisi kesinlikle güvenlik oluyor. Özellikle bilgisayarını iş için kullananların yazılımsal olarak güncel kalması hayati önem taşıyor. Sürekli güncelleme alan altyapıyı yerleşik savunma mekanizmalarıyla birleştiren EliteBook 840 G7, şık tasarımı, yapabildikleri, taşınabilirliği ve sunduğu özellikleriyle mobil dünyaya ayak uydurmanızı sağlıyor.

HP EliteBook 840 G7 hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

İLGİLİ HABERLER