reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

HTC Evo 3D ile gözlüksüz 3D keyfi telefon ekranında

Gözlüksüz 3D kavramı henüz televizyon ekranlarında bile evrimini tamamlamamışken bu teknolojiyi telefon ekranına entegre eden HTC, Evo 3D modeli ile bizleri tanıştırıyor. HTC Evo 3D, 3D fotoğraf ve video kaydı yapabilen, bu kayıtları 4,3 inçlik çift katmanlı QHD ekranında gözlüksüz olarak izlemeye imkan veren üst düzey bir cihaz.

Advertisement

Android 2.3.4 yüklü gelen telefonun 1,2 GHz hızında işlemcisi ve 1 GB belleği bulunuyor. Alametifarikası üç boyutlu içerik görüntüleme ve kaydetme olan Evo 3D’nin 960×540 piksel çözünürlüklü ekranına baktığınızdan görüntü kalitesinden ve üç boyutlu görüntülerin gerçekçiliğinden kesinlikle çok etkileneceksiniz. Arka tarafta iki adet 5 megapiksellik kamera bulunuyor. Fotoğraf ve videoları üç boyutlu kaydedebilmek için gerekli olan ideal aralıkta konumlandırılmış bu iki kameranın birbirlerine uzaklığı 3,25 cm kadar. 3D efekt aralığı da bu sayede gayet başarılı. 3D ve 2D arasında geçiş yapmak kameranın hemen yanındaki tuşu kulanarak mümkün oluyor. Menüden girip bu ayarı değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz.
HTC Evo 3D
HTC’nin Sense 3.0 arayüzüne de sahip olan telefonda kaydettiğiniz 720p çözünürlüklü HD içerikleri direk HDTV’ye ister HDMI kablo ister DLNA ile aktararak izleyebilirsiniz.

Halihazırda piyasada 1.899 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatıyla satılan telefonun detaylı incelemesini LOG’un Eylül sayısında bulabilirsiniz.