reklamı kapat

POPÜLER

HTC Re kameranın fiyatı 50 dolara düştü

HTC RE‘nin piyasaya çıkışının üzerinden bir yıl geçti. 200 dolar fiyat etiketiyle çıkış yapan ilginç tasarımlı kamera, HTC’nin son zamanlardaki ürünleri gibi beklenen ilgiyi görmedi. RE satışlarını canlandırmak isteyen Tayvanlı şirket de son olarak agresif bir fiyat indirimine gitti.

HTC RE, resmi sitede artık 50 dolar olarak listeleniyor. Oldukça hafif ve küçük yapısıyla dikkat çeken cihaz 16 megapiksel çözünürlüklü CMOS sensöre sahip. Aksiyon kamerası Full HD video kaydedebiliyor, suyun 1 metre altında 30 dakika boyunca nefes alabiliyor, mobil uygulamasıyla fotoğraf ve videoları mobil cihazlara aktarabiliyor. 1,5 saate kadar kesintisiz çekim yapabilen kamera aynı zamanda YouTube’a eş zamanlı olarak yayın yapabiliyor. 50 dolara düşen fiyatıyla satın alınabilirliği daha makul hale gelen HTC Re satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: HTC’nin resmi sitesinde görüleceği üzere 50 dolar fiyat etiketli HTC Re çok hızlı bir şekilde tükendi.

htc-re-50-dolar

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“HTC Re kameranın fiyatı 50 dolara düştü” için 5 cevap

 1. Cagdas dedi ki:

  Yazıda yönlendirdiğiniz linkleri kontrol ediyormusunuz bilmiyorum ama bir çok yazınızda denk geldiğimi gibi bundada yanlış bilgilendirme/srun var yönlendirilen sitede ürünün fiyatı 50$ değil 199$.

 2. Serhat Sun dedi ki:

  Aynı linke tıkladım fiyat 50 dolar. Ekran görüntüsünü de paylaşıyorum.

 3. Mustafa dedi ki:

  199 $ diyor, ben de ne gaza gelmiştim beee…

 4. Serhat Sun dedi ki:

  Bu da sepete eklenmiş hali

 5. Mustafa dedi ki:

  Yapmayın yaaa, şimdi tekrar kontrol ettim, veeeee OUT OF STOCK! Lanet olsunnnn!!