reklamı kapat

POPÜLER

HTC ve Beats sunar: HTC Sensation XL

LOG Dergisi olarak Londra’da canlı takip ettiğimiz etkinlikte HTC, “HTC Sensation XL with Beats Audio” entegrasyonunu teknoloji tutkunlarıyla buluşturdu. Ağustos ayında gerçekleşen HTC ve Beats ortaklığının bir ürünü olan HTC Sensation XL, mobil eğlence anlayışını; dikkat çekici 4.7 inç ekran ve yüksek kaliteli ses kombinasyonu sayesinde yeni bir seviyeye taşıyor. HTC Sensation XE’nin ardından takipçileri ile buluşan yeni HTC Sensation XL, Beats Audio entegreli HTC akıllı telefonların en dikkat çekici olanı.


TASARIM, PERFORMANS VE ETKİLEYİCİ SES
4.7 inç ekranı, 9.9 mm ince tasarımı ve Beats Audio özelliğine sahip HTC Sensation XL, müzik, film ve oyunlar için mükemmel ses ve görüntü kalitesi ile en iyi eğlence deneyimini sunuyor. HTC Sensation XL, Beats tarafından geliştirilen, gelişmiş ses teknolojileriyle, müziği sanatçının istediği şekilde duymanızı sağlıyor.


HTC Sensation XL, Beats ses profiline entegre olunabilmesi için özel olarak tasarlanmış, çok hafif urBeats kulaklıkları da içeriyor. Ayrıca bu kulaklığın dahili mikrofonu sayesinde rahatça telefon konuşması yapmak, kablolu uzaktan kumandası ile kolaylıkla gelen çağrılara cevap vermek, parçaları durdurmak, ileri veya geri almak mümkün.


HTC WATCH
HTC Sensation XL en son filmleri ve dizileri takip etmeyi sağlayan bir uygulama ve hizmet olan HTC Watch özelliğine sahip. HTC Watch çok büyük bir dosya indiriminin bitmesini beklemeden video izlemeyi sağlayan gelişmiş bir indirme teknolojisini destekliyor. Video kiralama ve satın alma seçenekleri de sunan HTC Watch, aynı zamanda satın alınan videoları beş farklı HTC cihazında seyretme imkanı sunuyor.

ÇİFT MİKROFON DESTEĞİ
HTC Sensation XL düşük ışıkta daha iyi performans için f/2.2, 28 mm geniş açılı lens ve BSI sensör içeren 8 megapisek kameraya sahip. HTC Sensation XL ayrıca video modunda ses ve yankı önleme özelliğine sahip çift mikrofonu ile sorunsuz netlik ve stereo ses ile kayıtlar yapılmasını sağlıyor.

NE ZAMAN SATIŞA SUNULACAK?
HTC Sensation XL Kasım ayının başından itibaren EMEA Bölgesi’nde (Avrupa, Ortadoğu Afrika Bölgesinde) ve Pasifik Asya’da satışa sunulacak. HTC Sensation XL özellikle EMEA Bölgesi’nde sınırlı sayıda Beats Solo Kulaklıklar ile piyasa sunulacak.

İLK GÖRÜNTÜLER