reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeLace
Huawei FreeLace
Huawei FreeLace

Huawei’den tasarımıyla dikkat çeken kablosuz kulaklık: FreeLace

Kısa süre önce P30 Pro ve P30 modellerini tanıtan Huawei, aynı zamanda yeni kablosuz kulaklık modelini de görücüye çıkarttı. İşte Huawei FreeLace ve hakkında bilinmesi gerekenler.

Akıllı telefonlardan kalkan 3.5 mm kulaklık girişleri artık büyük bir sorun oluşturmuyor. Çünkü pazarda birçok kablosuz kulaklık seçeneği yer alıyor. İşte bunlar arasına dahil olan Huawei FreeLacebirbirine kablo ile bağlanan bir yapıda. Kulak için formunda hazırlanan ve özellikle turuncu rengi dikkat çeken kulaklık, direkt olarak telefonların USB-C portundan şarj edilebiliyor. 9.2 mm dinamik sürücüler üzerine kurulan modelin, kulaklık bölümleri birbirinden ayrılabiliyor. Kablo bölümü üst seviye malzemeden üretilen ve böylelikle dolanma sorunu yaşatmayan ürün, IPX5 sertifikasına sahip. Bu sertifika modelin spor yaparken de kullanılabileceği anlamına geliyor. Rüzgar sesine karşı gürültü engelleme yapabilme özelliği bulunan kulaklık, bünyesinde kontrol için butonlar taşıyor. Gelelim pil ömrüne. Huawei FreeLace kablosuz kulaklık modelinin tek şarjla tam 18 saat müzik çalabildiği belirtiliyor. Bu rakam konuşma için kullanıldığı zaman 12 saate kadar düşüyor. Modeldeki hızlı şarj teknolojisi, 5 dakikalık şarj ile tam 4 saat müzik keyfi getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeLace kablosuz kulaklık modeli gayet kullanışlı görünüyor

Huawei P30 ailesiyle uyumlu toplam dört farklı renk seçeneği bulunan ürünün, 99 euro fiyat etiketi bulunuyor. Satışına çok yakında başlanacak model, gerçekten güzel bir seçenek ortaya koyuyor.

İlginizi Çekebilir