reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei Watch Fit New ve Freelace Lite Wireless tanıtıldı; işte tüm detaylar

Huawei, süren ambargo nedeniyle akıllı telefon pazarında öne çıkamıyor ancak diğer alanlarda ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor.

Huawei, en son 2021’in dördüncü çeyreği içerisinde Watch D, Watch GT 3 ve Watch Fit 3 akıllı saat modelleriyle karşımıza çıkacak haberiyle gündeme gelmişti.

Bunlar gelmeden önce firmadan ilk olarak Watch Fit New geldi. Garip bir isim tercihinde bulunulan dikdörtgen formlu akıllı saat, 1.64 inç 280×456 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor ve SpO2 ile nabız gibi sağlı özellikleri taşıyor.

Dört farklı renkte hazırlanan ve 96 farklı sporu otomatik algılayabilen giyilebilir, 124 dolardan satışa çıkıyor ve ileride Türkiye’de satılma ihtimali taşıyor. Aktivite takip konusunda yetenekli modelin yanında gelen ise Freelace Lite Wireless oldu.

Boyna asılabilecek yapıda bir kablosuz kulaklık modeli olan Freelace Lite Wireless, 42 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip ve 18 saatlik pil ömrü getiriyor. 13 mm sürücüler üzerine kurulan kulaklık, Bluetooth 5.2 kullanıyor ve 110 ms gecikme ile görev yapıyor.

İleride Türkiye’de satılma ihtimali olan Huawei Freelace Lite Wireless, yapısı gereği daha çok spor yapanlara hitap ediyor ve fiziksel kontrol butonu taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei çok yakında bir etkinlik düzenleyecek

Huawei‘nin 21 Ekim tarihinde düzenleyeceği Viyana merkezli etkinlikte şimdiye kadar P50 ve P50 Pro için global lansmanın yapılması bekleniyordu.

Ancak kaynaklar 21 Ekim etkinliği için daha büyük bir haber vermeye başladı. Etkinlikte P50 serisi global olarak lanse edilebilir, ancak şovun yıldızı esas olarak Mate 50 ya da Mate 50 serisi olabilir.

Sağlam kaynaklar Huawei Mate 50’nin ekim ayında tanıtılacağını iddia ediyor. Eğer firmanın böyle bir planı varsa, Viyana etkinliği tanıtım için çok uygun görünüyor. Ancak bu konuda şöyle bir durum bulunuyor.

Amiral gemisi Mate 50 halen herhangi bir şekilde sızdırılmış değil. Bu açıdan ya Huawei yeni telefonunu çok iyi gizliyor, ya da ortada henüz çıkışa hazır bir Mate 50 bulunmuyor. Bu konunun 21 Ekim öncesinde tam olarak netleşmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı