reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Samsung One UI 3.1 Samsung Messaging

Artık netleşti gibi; yeni Galaxy Note “Samsung Galaxy S22 Ultra”

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bugün bir kez daha Galaxy Note merkezli, artık netlik kazanan güzel bir detayla gündemde.

Dün Galaxy Note’u bildiğimiz şekilde iptal etmiş olabilir haberiyle gündeme gelen Samsung’un bu konudaki planları netlik kazanmış gibi görünüyor.

Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe, artık yüzde 100 yakın şekilde Samsung Galaxy S22 Ultra modelinde gövdeye entegre S Pen olacağını belirtiyor.

2022’de bir Galaxy Note tanıtmayacak ancak bunun yerine sevilen form faktörü / deneyimi Galaxy S22 Ultra üzerinde birleştirecek Samsung, Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus modellerine de S Pen desteği verebilir.

Ancak  bu modellerde S Pen kesinlikle gövdeye entegre olmayacak. S Pen taşımak adına bu telefonlar için daha önce de gördüğümüz özel kılıflar hazırlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S22 Ultra, yeni Galaxy Note olarak çok dikkat çekebilir

Üç farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S22 serisi için hatırlarsınız en son çıkan bilgi ise renk seçenekleriyle alakalı olmuştu. Söylendiği kadarıyla serideki modellerin renkleri tam olarak şöyle olacak:

Galaxy S22 ve S22 Plus:Beyaz, siyah, pembe-altın, yeşil”
Galaxy S22 Ultra:Beyaz, siyah, koyu kırmızı”

Burada özellikle S Pen entegre S22 Ultra için gündem olan koyu kırmızı renk dikkat çekiyor. Eğer bu renk gerçek olursa ve tahmin edildiği kadar etkili olursa (Özellikle vişne çürüğü tonunda), çok fazla talep görecektir.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın