reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S22 Ultra

İşte karşınızda yeni Galaxy Note, Samsung Galaxy S22 Ultra

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, 2022’de bir Galaxy Note tanımayacak gibi görünüyor. Boşluğu Samsung Galaxy S22 Ultra dolduracak.

Günlerdir Galaxy Note’u bildiğimiz şekilde iptal etmiş olabilir haberiyle gündemde yer alan Samsung’un bu konudaki planları artık yüzde 100’e yakın olarak doğrulanmış durumda.

Sabah saatlerinde sağlam kaynak Ice Universe‘in de dediği gibi 2022 yılında Galaxy Note efsanesini direkt olarak Samsung Galaxy S22 Ultra modeli devam ettirecek.

2022’de bir Galaxy Note tanıtmayacak ancak bunun yerine sevilen form faktörü Galaxy S22 Ultra üzerinde birleştirecek Samsung, Digit tarafından hazırlanan gerçeklik payı yüksek taslağa göre Galaxy S22 Ultra’yı köşeli formda tasarlıyor.

Burada Galaxy Note’un tasarım çizgisini kullanan firma, eğer hazırlanan taslak tasarım doğru çıkarsa modeli kavisli kenarlar üzerine kuracak ve selfie kamerasını ekran altına değil bir ekran deliğine koyacak.

S Pen kalemi direkt olarak sol tarafta gövdeye entegre olarak taşıyacak bilgisi verilen Galaxy S22 Ultra, arkasında ilginç görünen bir kamera modülü barındırabilir. Burada birisi periskop olmak üzere üç farklı kamera, lazer otomatik netleme ve flaş bir araya gelebilir.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy S22 Ultra
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S22 Ultra, yeni Galaxy Note olarak çok dikkat çekebilir

Üç farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S22 serisi için hatırlarsınız en son çıkan bilgi ise renk seçenekleriyle alakalı olmuştu. Söylendiği kadarıyla serideki modellerin renkleri tam olarak şöyle olacak:

Galaxy S22 ve S22 Plus:Beyaz, siyah, pembe-altın, yeşil”
Galaxy S22 Ultra:Beyaz, siyah, koyu kırmızı”

Burada özellikle S Pen entegre S22 Ultra için gündem olan koyu kırmızı renk dikkat çekiyor. Eğer bu renk gerçek olursa ve tahmin edildiği kadar etkili olursa (Özellikle vişne çürüğü tonunda), çok fazla talep görecektir.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın